Wyświetl pojedynczy post
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#55
Stary 26.07.2021, 20:59
> Najwyższa pora skończyć z tym wiślackim mesjanizmem, jesteśmy takim samym organizacyjnie i finansowo klubem jak Stal Mielec czy inny Raków.

Z jakim mesjanizmem? Od ponad 10 lat płacimy dobre pieniądze w ekstraklasie, takie ze środka stawki (wiadomo, że były też kłopoty finansowe, ale tak naprawdę to tragicznie było przez 1-2 sezony). Skoro tak to liczę, że skoro mamy budżet ze środka stawki to na 10 lat 5 razy skończymy w środku, 2-3 razy zawalczymy o utrzymanie i 2-3 razy walka o puchary. Tak wynika z rachunku prawdopodobieństwa, nie z żadnego kretyńskiego mesjanizmu. Chude lata były teraz. Odwróćmy wreszcie tą kartę, bo najwyższy czas.


PS. Akurat do takiej Stali Mielec to nam bardzo daleko organizacyjnie (i to w dobrym znaczeniu), nie przesadzajmy.
Odpowiedz cytując