Wyświetl pojedynczy post
AgresywnyChomik
Senior Member
 
 
Od: 01.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#132
Stary 22.06.2021, 10:16
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Szokujące jest to że niektórych to dziwi. Szacunek do legend! Ciekawe czy taki Runjaić (kolega Hyballi) zachowałby się jak on czy też jak Gula? Stawiam, że jak Gula.
Ogryzek zgryzek....

Czemu sie dziwisz, przecież w świetle ostatnich wydarzeń abosultnie normalna rekacja.

Osobiscie nie pamietam podobnych wypowiedzi innych trenerow odnosnie KK w zasadzie przed startem pracy w klubie.

Nowy trener nowe rozdanie wiec udajemy ze wierzymy ze nie jest to nadmierna kurtuazja.
Malinowy król malowanych róż
Odpowiedz cytując