Ogryzek napisał(a):

|
Szokujące jest to że niektórych to dziwi. Szacunek do legend! Ciekawe czy taki Runjaić (kolega Hyballi) zachowałby się jak on czy też jak Gula? Stawiam, że jak Gula.
|
Ogryzek zgryzek....
Czemu sie dziwisz, przecież w świetle ostatnich wydarzeń abosultnie normalna rekacja.
Osobiscie nie pamietam podobnych wypowiedzi innych trenerow odnosnie KK w zasadzie przed startem pracy w klubie.
Nowy trener nowe rozdanie wiec udajemy ze wierzymy ze nie jest to nadmierna kurtuazja.