Wyświetl pojedynczy post
AgresywnyChomik
Senior Member
 
 
Od: 01.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1385
Stary 19.06.2021, 09:31
Merkury napisał(a):Wyświetl post
Umowa została podpisana na 2 lata. Jeżeli w tym czasie nie będzie sukcesu sportowego po Orlenie zostanie siwy dym. Także teraz czas na podniesienie poziomu sportowego.
Jakas wskazowka co Orlen moze rozumiec pod pojeciem "sukces sportowy"?

Ja rozumiem ze nowe rozdanie, dobry PR ale serio pytam czy my juz mozemy sie koncentrowac na tu i teraz (2 lata) czy ciagle mamy dlugi do splacenia i jednak musimy myslec w dluzszej perspektywie?
Nie widze u nas "sukcesu sportowego" w ciagu 2 lat ktory ma byc ciagloscia rozsadnego budowania a przeciez juz poswiecilismy na to pare lat, mam nadzieje ze nie zejdziemy z tej drogi.
Malinowy król malowanych róż
Odpowiedz cytując