Wyświetl pojedynczy post
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2012
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1330
Stary 17.06.2021, 15:15
pzkwr napisał(a):Wyświetl post
O widzę, że nikomu nie przeszkadza Obajtek trzymający koszulkę Wisły i wprowadzenie politycznego komisarza do rady nadzorczej. Bawcie się dobrze, ja wysiadam.
szeryfie.... jako jeden z niewielu jestem tutaj zagorzałym antypisowcem - można przykłady mnożyć bo masy nie skumają tylko się cieszą, że będą mieć 3000 brutto minimalnej nie bacząc na związany z tym wzrost cen... miliony przykładów, ale to taka perełka - brak wiedzy ekonomicznej, braki w matematyce na poziomie podstawowym, swołocz chciałaby w niedziele siedzieć w domu, albo wyjść do kina, czy na mecz, tam im już nie przeszkadza, że inni ludzie pracują w niedzielę na kasie, chętnie też zatankują swoje złomy i zapłącą za te 3 litry w okienku... ALE

nie łączmy obajtka i tego komunistyczno-nazistowskiego (i nie chodzi mi tutaj o żadną tęczę - sam nie popieram akcji blackLM -, tylko min o metody stosowane względem osób prywatnych ) pisowskiego tworu z Wisłą. Pisałem już to: dziś prezesem jest marjonetka karła, jutro kto inny. Nie ma to żadnego związku z nami.
Ostatnio edytowane przez LucjuszWielki : 17.06.2021 o godz. 15:27.

Odpowiedz cytując