krysztal napisał(a):

Ktoś juz to pisał , ja powtórzę.W których to postach i przez kogo są wyrażane te "ochy i achy"?
Kilku użytkowników w tym ja napisało że merytorycznie Pasieczny jest przygotowany do powierzonego mu stanowiska jak mało kto w polskiej lidze ale brak mu doświadczenia i tak naprawdę nie wiadomo co z tego wyjdzie.
Mieliśmy ostatnio trenera który teoretycznie powinien pozamiatać w tej lidze a skończyło się ciężko wywalczonym utrzymaniem.
|
Mi nie chodzi o żadne ochy czy achy. Odwróciłem tylko sytuacje żeby pokazać, że może ktoś po prostu myśli inaczej? Krytyka nie jest czymś złym. Nie trzeba od razu budować wokół siebie syndromu oblężonej twierdzy jak to robi Ogryzek i wyjeżdżać z jakimiś hyballistami. Bo póki co to najwięcej o Hyballi pisze on.
Jeśli prześledzisz moje posty to pogląd na temat Pasiecznego mam zbliżony do Twojego.
Rozumiem, że jak Pasieczny zostanie zwolniony, a ktoś stwierdzi, że to zła decyzja to z automatu zostanie pasiecznistą.