Wyświetl pojedynczy post
PAWEŁ
Senior Member
 
Od: 09.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 04.06.2021, 22:37
s1mone napisał(a):Wyświetl post
Nie do wiary nie do wiary, że zatrudniamy trenera, który gdzieś wcześniej pracował. Niemożliwe, OMG OMG OMGOGOMGOMGOGMGOGMGO -.-.---.-.-.--.-.-

Przecież Hyballa to był szczyt marzeń !

Jak to możliwe, że ktoś chce u nas zamiast w Beitarze. Przecież u nas NIKT nie chce pracować !!!!!!!!oneonoenoeneoeenone

--------------------------------------------------------

Kocham to czarnowidzowe znafstwo forumowe ;>>>>

Możliwe, że się wysypie, możliwe, że nie. Ale nie ma co pieprzyć, że nikt normalny u nas by nie chciał trenować, bo to żalowe było.
Spokojnie jeszcze wyjdzie ze wariat albo psychopata wiec ten teges luzujemy gumki. Przed chwila ponoć był trener na lata, taki światowy. Kocham to bryndzlowanoe na forum
Odpowiedz cytując