azor napisał(a):

|
Długo jeszcze bedziemy za przeproszeniem lizać się po fiutach, że co by to było? Dlaczego nie cofnąc się jeszcze dalej - to co przyjelibyśmy za Skrobowskiego w 97 teraz jest rozczarowaniem, dyletanctwem i ogólną beznadzieją?
|
To w sumie ciekawe, że ciągle dziękujemy Cupialowi za to co było 10-15 lat temu, a zapominamy co zrobiło trio 2 lata temu.
Dopóki w klubie będą długi, dopóty nie będzie normalnie. Dalej trwa reanimowane trupa, a nie normalne zarządzanie klubem rodem z FM, gdzie masz wpływy/wydatki i robisz ruchy takie jak reszta rynku.
Pozdrawiam.