Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1117
Stary 30.05.2021, 18:15
azor napisał(a):Wyświetl post
Długo jeszcze bedziemy za przeproszeniem lizać się po fiutach, że co by to było? Dlaczego nie cofnąc się jeszcze dalej - to co przyjelibyśmy za Skrobowskiego w 97 teraz jest rozczarowaniem, dyletanctwem i ogólną beznadzieją?
To w sumie ciekawe, że ciągle dziękujemy Cupialowi za to co było 10-15 lat temu, a zapominamy co zrobiło trio 2 lata temu.

Dopóki w klubie będą długi, dopóty nie będzie normalnie. Dalej trwa reanimowane trupa, a nie normalne zarządzanie klubem rodem z FM, gdzie masz wpływy/wydatki i robisz ruchy takie jak reszta rynku.

Pozdrawiam.
Ostatnio edytowane przez Karherop : 30.05.2021 o godz. 18:18.
Odpowiedz cytując