Wyświetl pojedynczy post
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2012
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2374
Stary 22.05.2021, 19:58
Markus napisał(a):Wyświetl post
Każda decyzja trenera w okresie konfliktu z drużyną była racjonalna, co najdobitniej pokazał mecz z Piastem i postawa w nim Błaszczykowskiego.
To jest właśnie ta chora zero-jedynkowość i hipokryzja zarazem. Taaa.... każda decyzja była wyśmienita - szczególnie ta odnośnie Kuby bo zagrał pierwsze słabe 10 minut w sezonie czym dał niestety swołoczy jakieś tam żałosne argumenty. Ciekawe co ta sama swołocz pisała po meczu z Amica? W sumie decyzja była dobra bo Hyballa miał nosa, wszedł Kuba i strzelił



Te racjonalne decyzje to w szególności:
- Medved - nie wymaga komentarza
oraz
- stawianie od deski do deski na Yeboah - najdobitniej pokazał to mecz z Piastem - bez niego drużyna grała już w 10 (bo z Medvedem w 9). Yaw wszedł i zagrał padake wieksza niz Kuba przez co gra się zupełnie posypała - swołocz siedzi cicho.

Być może jakby przed derbami wywalono Helmuta, który olewał Boguskiego mimo włożenia dwóch bramek to uciułalibyśmy 5 punktów więcej.

W derbach też sabotowali i grali przeciwko Hyballi?
Ostatnio edytowane przez LucjuszWielki : 22.05.2021 o godz. 20:00.

Odpowiedz cytując