Wyświetl pojedynczy post
ciastek88
Senior Member
 
Od: 12.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22996
Stary 20.05.2021, 09:41
wiertar napisał(a):Wyświetl post
Z mojej strony to tylko taka przestroga żeby się nie jarać z bardzo bo to król strzelców....

2 liga chorwacka jest ponoć słabsza od naszej 1ligi.
Już był w Ekstraklasie król strzelców II ligi , nawet nie chorwackiej a holenderskiej - Voskamp i była wielka klapa. Podobnie jak Biezen u parchów , może nie król strzelców ale jeden z najskuteczniejszych napastników II ligi holenderskiej i też cudów u nas nie zrobił.

Nie oglądałem nigdy II ligi chorwackiej i II holenderskiej ale w ciemno zakładam , że holenderska jest jednak mocniejsza.
Odpowiedz cytując