wiertar napisał(a):

Z mojej strony to tylko taka przestroga żeby się nie jarać z bardzo bo to król strzelców....
2 liga chorwacka jest ponoć słabsza od naszej 1ligi.
|
Już był w Ekstraklasie król strzelców II ligi , nawet nie chorwackiej a holenderskiej - Voskamp i była wielka klapa. Podobnie jak Biezen u parchów , może nie król strzelców ale jeden z najskuteczniejszych napastników II ligi holenderskiej i też cudów u nas nie zrobił.
Nie oglądałem nigdy II ligi chorwackiej i II holenderskiej ale w ciemno zakładam , że holenderska jest jednak mocniejsza.