Arkadiusz.Czerepach napisał(a):

ale zasadniczo chyba nie ot chodi czy Alan , jest dobrym czy złym stoperem , a o to czy przystoi pisać o nim per "anal"
moim zdaniem nie
|
Tak samo jak "Messi z Łomży" - wczoraj nawet widziałem takie określenie i to był w sumie "komplement", innych ze względu na szacunek do Rafała nie przytoczę.
ciastek88 napisał(a):

Z Alan Uryga na Anal Uryna i to jest " przekręcenie" nazwiska ? Piękny eufemizm
|
Otóż to

W sumie z drugiej strony za "BoguCkiego" też niektórzy sie spinali. Tylko przekręcenie Alana wywołuje furię u niektórych tak jak w przypadku obrony Helmuta czy Savica
gizmowisla napisał(a):

|
niestety pozbylismy sie kocura jakim byl Klemenz i wszystko pieprzlo
|
Nie chciałem już tego wypominać :] Jeszcze skoryguje: nie "pieprzło",a PIEPRZNIE jak Alan będzie grał jak w Płocku. Tak, więc wszystko przed nami.