Wyświetl pojedynczy post
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2012
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27286
Stary 19.05.2021, 14:09
Arkadiusz.Czerepach napisał(a):Wyświetl post
ale zasadniczo chyba nie ot chodi czy Alan , jest dobrym czy złym stoperem , a o to czy przystoi pisać o nim per "anal"

moim zdaniem nie
Tak samo jak "Messi z Łomży" - wczoraj nawet widziałem takie określenie i to był w sumie "komplement", innych ze względu na szacunek do Rafała nie przytoczę.

ciastek88 napisał(a):Wyświetl post
Z Alan Uryga na Anal Uryna i to jest " przekręcenie" nazwiska ? Piękny eufemizm
Otóż to W sumie z drugiej strony za "BoguCkiego" też niektórzy sie spinali. Tylko przekręcenie Alana wywołuje furię u niektórych tak jak w przypadku obrony Helmuta czy Savica

gizmowisla napisał(a):Wyświetl post
niestety pozbylismy sie kocura jakim byl Klemenz i wszystko pieprzlo
Nie chciałem już tego wypominać :] Jeszcze skoryguje: nie "pieprzło",a PIEPRZNIE jak Alan będzie grał jak w Płocku. Tak, więc wszystko przed nami.
Ostatnio edytowane przez LucjuszWielki : 19.05.2021 o godz. 14:21.

Odpowiedz cytując