Arkadiusz.Czerepach napisał(a):

ale zasadniczo chyba nie ot chodi czy Alan , jest dobrym czy złym stoperem , a o to czy przystoi pisać o nim per "anal"
moim zdaniem nie
|
Dokładnie . A autorowi tego epitetu (skoro moderator śpi ) wypada chyba zacytować słowa Małeckiego sprzed dekady ...