Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#963
Stary 17.05.2021, 14:20
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Uwielbiam te twoje ojkofobiczne frustracje. Tak, pan Gegentoxin miał rację.... Tak na pewno. Jak z Medvedem itd (ps Przypomnij ile goli strzelił Medved?)

Gegen miał tak samo rację jak ostatnio w Holandii gdzie dostał kopa po 7 kolejkach.

btw
Frustraci TEGO FORUM przybywajcie - teraz macie swoje 5 minut!
Wymyślanie coraz durniejszych epitetów na chłopa którego już nie ma, dowodzi że frustrat to sobie możesz mówić do lusterka. Tylko skąd ten jad? Twoją też Hyballa obracał w gabinecie?
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując