krysztal napisał(a):

To że ma czelność podskakiwać do Kmiecika to pół biedy świadczy to tylko o nim to że nie słucha Kuby czyli jednego z właścicieli klubu to już jest niestety głupota .
Wygląda na to że Kmiecik i Kuba to dwa największe problemy tego klubu .No cóż pozbądżmy się ich kosztem czarodzieja z niemiec i ruszymy z kopyta.
Problem zaczął się jak Hyballa chciał pokazać kto ma większego.Niestety się przeliczył bo Kuba nawet do CLJ poszedł trenowac a jak mu trener dał trochę więcej niż 5 minut to udowodnił że spokojnie może pomóc drużynie
|
Patrzę z podziwem że masz jeszcze zdrowie na dyskusję z Drozdem
