Jaroo1 napisał(a):

|
No masz rację, z tymże nadal to co napisałem pozostaje prawdą. W całej swojej chujowości Sarapata i Dukat mieli nazwijmy to dobre wyniki. Teraz jest profesjonalizm i spokój (powiedzmy) a wyniki co raz gorsze. I to jest dramat. Bo jak się chce i się stara a nie wychodzi to nie jest miło.
|
Ja nie rozumiem jak chcecie porownywac jedno z drugim - to tak jakbys powiedizal, ze nie majac pracy zastawic mieszkanie na pozyczke gotowkowa np. na 600k - w ciagu roku je wydwac - jedym slowem zyc ak krol - a pozniej sie martwic, stracic mieszkanie i wyladowac z dlugami na ulicy jest LEPSZE niz miec prace za srednia pensje i wzgledna stabilnosc w dluzszym okresie czasu.