doktor granat napisał(a):

|
Brzmi strasznie.. trener bez osiągnięć plus 50-letni facet, który nigdy wcześniej nie był dyrektorem sportowym. Oczywiście to może się udać.. do zdobycia np. 12 miejsca nie potrzeba wiele, ale nie zapowiada się dobrze. Mam nadzieję, że ktoś w klubie się wysili i wpadnie na lepiej rokujący pomysł.
|
Już lepiej niech nie wpadają na oryginalne pomysły. Aktualnie jesteśmy biednym klubikiem bez struktur, za to z kibicami którzy mają pojebane oczekiwania. Jeżeli ten duet wygląda jak żywcem wzięty z Wisły Płock to nie jest to przypadkowe - taki jest nasz poziom.
Żaden trener z polskiego topu tu nie przyjdzie, z zagranicznymi jest ryzyko że nie pozwolą Kubie układać składu i nie będą szanować legend (jak Carillo czy Hybala), albo będą zwyczajnie słabi.
Musi to być ktoś kto pozwoli sobie wejść na głowę piłkarzom i właścicielom, a przy okazji nas utrzymać.
Najważniejsze że Kmiecik będzie na ławce.