Wyświetl pojedynczy post
doktor granat
Senior Member
 
Od: 12.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#860
Stary 10.05.2021, 21:33
czaro napisał(a):Wyświetl post
Też miałem takie myśli, że chociaż Magiera jest (?) spokojny i kompromisowy, to nie na tyle, aby trio mu w pełni zaufało, co by rozumiał i w zw. z tym mógłby nie chcieć przyjść. A teraz to chyba oczywiste.

Combo Brzęczek + Sobol/Jop brzmi przede wszystkim realnie. A to już coś, biorąc pod uwagę, że nie mamy pieniędzy, mamy wymagania z kosmosu, toksyczną atmosferę w klubie i kadrę na obronę przed spadkiem.
Brzmi strasznie.. trener bez osiągnięć plus 50-letni facet, który nigdy wcześniej nie był dyrektorem sportowym. Oczywiście to może się udać.. do zdobycia np. 12 miejsca nie potrzeba wiele, ale nie zapowiada się dobrze. Mam nadzieję, że ktoś w klubie się wysili i wpadnie na lepiej rokujący pomysł.
Odpowiedz cytując