maxx304 napisał(a):

Jeśli prawdą jest, że problem na linii trener - piłkarze rozpoczął się od... odmowy przełożenia treningu, to ja nie mam więcej pytań.
Niech ktoś jeszcze raz wklei te cytaty z Papszuna. Może do co niektórych dotrze.
Nawet nie chce mi się już czekać na następcę.
|
A mógł Hyballa rano (albo lepiej: po południu - ch... z treningiem i profesjonalizmem) podzielić się z nimi jajeczkiem...
Przecież tak się buduje drużynę - ja na miejscu Hyballi jeszcze rano bym obleciał ich mieszkanka ze święconką (to znaczy z flaszką) - wtedy byłby taki team spirit, że walczylibyśmy o puchary