Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2028
Stary 09.05.2021, 10:25
Książę Palownik napisał(a):Wyświetl post
Dokładnie tak jest. Nie wiadomo, czy Hyballa coś by zmontował na przyszły rok - choć nadzieje takie są, gdy słucha się, że w drużynie trwa non-stop okres przygotowawczy.

Cześć tzw. "obrońców Hyballi" (którzy de facto wcale nie jego bronią) ma już po prostu dosyć bezsensownych ruchów kadrowych, braku jakiejkolwiek wizji i polegania tylko na tym, że kolejny trener z łapanki osiągnie jakiś sukces z tym wagonem szrotu jaki tu mamy.
Nie wypada się z tym nie zgodzić, ale..

Trio w klubie jest 2 lata, w większości się uczy co sami przyznają. Wiele transferów nie wypaliło, oni o tym wiedzą najlepiej, bo też są kibicami i nie są ślepi. Trenerzy są krótko, od kryzysu do kryzysu. A skąd te kryzysy? Kasa.
Kasa która nie pozwala stworzenie warunków dla menagera którego usilnie szuka klub (Pasieczny czy Mielcarski odmówili) i który może unormowałby naszą politykę sportowa, która jest jednym wielkim chaosem.

Pocieszające w tym momencie jest to, że w końcu nie będą trenera zatrudniać na łapu capu, bo mają na to dobry moment między sezonami. Wiele szrotu odejdzie, bo zwyczajnie kontrakty w końcu wygasają.

Jakby nas Cupial nie zostawił bez struktur, bez fundamentów, z długami mając morze pieniędzy to może trio skupiłiby się na innych rzeczach, niżeli szukanie rozwiązan tymczasowych.

Już nawet nie wspomnę jak Cupial zwalniał trenerów po jednej porażce. Dzisiaj daje się trenerowi spokojnie przegrać 10 spotkań. A i tak "zarząd zły" bo zwalnia.

Też mam dość zmian, ale w obecnej sytuacji wydaje się to nieuniknione.
Odpowiedz cytując