Jaroo1 napisał(a):

|
Jakbym miał taką wladzę to bym za przeproszeniem od razu go wy.......il... a nie, przerpaszam, nie zrobiłbym tak, bo już jestem nauczony po cyrku z Stolarem i Skowronkiem, że problemem w całej tej układance nie jest trener.
|
18 meczów - 5 wygranych, bilans punktowy 1.1
Fajny ten nasz trener, taki wyciągający maxa z potencjału ludzkiego jak dostał.
Taki grający najlepszymi piłkarzami jakich dostał
Dobrze zarządzający drużyna
Piłkarze skoczą za nim w ogień
Nie tworzy konfliktów, jest stanowczy ale z szacunkiem
Wypromował zagraniczne talenty, Medved czy Mavutor rozwinęli się pod jego okiem
Klub pnie się w punktacji Pro Junior System jego świetnymi decyzjami personalnymi.
Potrafi wyciągać wnioski że swoich błędów
Ma świadomość że Boguski czy Kuba mogą swoimi bramkami pomóc drużynie.
Stosuje ciągła rotację w drużynie, w przypadku kryzysów szuka różnych rozwiazan.
Dobra dalej się nie znęcam. Pan Hyballa na szczęście ma już ugrana nowa robotę.