Konrad. napisał(a):

No trudno, zrobiliśmy błąd - nie pierwszy, nie ostatni.
Jeśli znasz właściciela, który nigdy nie zwolnił trenera - wysyłaj go do Wisły. Niech wyciągnię parę baniek i odkupi od trójki.
|
Tu nie chodzi o zwalnianie czy nie zwalnianie, tylko o uczciwość względem wszystkich, a zwłaszcza kibiców. Jezeli Hyballa przegiął w jakiejś kwestii to powinno to być wiadome natychmiast. Sprawa powinna byc wyjaśniona i albo się dogadujemy albo nie i jest zmiana trenera. A to co się dzieje od meczu z PBB i na boisku i w mediach to jest KOMPROMITACJA. Jakieś paszkwile, jakieś gesty, przecieki z szatni, transparenty na płotach no kabaret.
Najgorsze jest to że początek rundy kiedy wszyscy byli zaangażowani wskazywał ze Hyballa wie o co chodzi na boisku. Siła była do biegania, statystyki dużo lepsze i nagle ktoś wyłączył światło.
Jaka jest gwarancja że w przyszłości znów nie wyłączy w dowolnej chwili?
Harcownik napisał(a):

No Forbes strzelił SIEDEM bramek.
Medved strzelił zero bramek.
Ciężko tu dyskutować.
PS. Forbes też był w spisku?
|
Taa dzisiaj nie wiem czy siedem razy miał piłkę. Natomiast wiem że tyle samo razy ile miał piłkę tyle razy spieprzył. Dokładnie tak samo jak Medved. A czy był w spisku? Po tym co dzisiaj pokazał właściciel to wszyscy byli w spisku. Bo takie dostali polecenie...