Wyświetl pojedynczy post
kopaczoholik
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1903
Stary 08.05.2021, 18:01
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Kolego, ale ja się z tym zgadzam, tylko że mój post był lekko o czymś innym

Tak w naszej lidze trenuje sie mniej niz w niemieckiej. Natomiast ja pisałem nie ILE sie trenuje, a czy piłkarze sa leniwi czy nie. Wg mnie czasy obijania się, skończyły sie już czas jakiś. Natomiast osbną kwestia jest ile sie trenuje? Przecież piłkarz sam nie wybiera sobie treningu czy obciążeń. Trenuje tyle ile wymaga trener. Jak trenerzy w swej wiekszośći zaczną wymagać więcej trenowania to piłkarze będą więcej trenować

Zgadzam się, że jak na razie, a przynajmniej jeszcze piłkarz nie wybiera sobie treningu... Ale już swoją postawą na boisku i niezadowoleniem wylewanym w mediach może rozpętać burzę wokół trenera, który dopiera za ciężki trening. Przecież jesteśmy tego właśnie świadkiem...

Wiadomo, że piłkarze nie będą wprost krytykować samych treningów... ale już znajomi dziennikarze mogą napisać o treningu z lat 90 (choć akurat nie w tym wypadku)?

Można zawsze powiedzieć, że trener jest toksyczny i nie szanuje ludzi? Kto uwierzy trenerowi bez poparcia zarządu, a kto piłkarzom? Może też być tak, że zarządowi klubu taka sytuacja odpowiada dając pretekst do zmiany na stanowisku trenera?

Każdy wierzy w to w co chce uwierzyć...
Odpowiedz cytując