MaLk napisał(a):

To byłaby bardzo dobra droga, tyle że... efekty tego podejścia będą widoczne w odniesieniu do poszczególnych piłkarzy po pół roku, u niektórych po roku, konsekwentnej pracy.
Teraz pytanie za sto punktów: czy ktoś uwzględnił to, że w międzyczasie w ten czy inny sposób z kadry wyleci kilkunastu zawodników?
|
Kadrę mamy szeroką, utrzymanie w tym roku zrobiliśmy. Można jeszcze z 4-5 miesięcy spokojnie potrenować. Jeśli będzie forma na październik to nie powinniśmy spaść.
Tylko to powinno być jasno powiedziane, że liczymy się z wp...lem przez połowę pierwszej rundy.
Ja bym zaryzykował ale ja nie jestem właścicielem.