Wyświetl pojedynczy post
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1858
Stary 08.05.2021, 09:39
MaLk napisał(a):Wyświetl post
To byłaby bardzo dobra droga, tyle że... efekty tego podejścia będą widoczne w odniesieniu do poszczególnych piłkarzy po pół roku, u niektórych po roku, konsekwentnej pracy.

Teraz pytanie za sto punktów: czy ktoś uwzględnił to, że w międzyczasie w ten czy inny sposób z kadry wyleci kilkunastu zawodników?
Kadrę mamy szeroką, utrzymanie w tym roku zrobiliśmy. Można jeszcze z 4-5 miesięcy spokojnie potrenować. Jeśli będzie forma na październik to nie powinniśmy spaść.
Tylko to powinno być jasno powiedziane, że liczymy się z wp...lem przez połowę pierwszej rundy.
Ja bym zaryzykował ale ja nie jestem właścicielem.
Statystyki Wisły na wykresach: https://www.canva.com/design/DAGtt9A...Id=hc3c6977d12

Cele Wisły na sezon 2026/27
Na razie świętowanie awansu
Odpowiedz cytując