bódyń napisał(a):

Wywiad z Silva
https://sport.interia.pl/klub-wisla-...wi,nId,5216710
" Od meczu z Podbeskidziem nie znalazłem się nawet w składzie meczowym. Od tamtej pory strzeliliśmy raptem dwie bramki w pięciu meczach, więc rzeczywiście teoretycznie można byłoby zmienić coś w grze ofensywnej"
Odstawil Silve a zostawil Medveda. No "miszcz"
|
Biedna Justyna została zjechana na twitterze za ten wywiad.
Tu jest fajny komentarz, z którego można wyciągnąć różne wnioski n/t naszego trenera.
https://youtu.be/IzjW9ZV3J80