Wyświetl pojedynczy post
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1856
Stary 08.05.2021, 09:30
bódyń napisał(a):Wyświetl post
Wywiad z Silva
https://sport.interia.pl/klub-wisla-...wi,nId,5216710

" Od meczu z Podbeskidziem nie znalazłem się nawet w składzie meczowym. Od tamtej pory strzeliliśmy raptem dwie bramki w pięciu meczach, więc rzeczywiście teoretycznie można byłoby zmienić coś w grze ofensywnej"


Odstawil Silve a zostawil Medveda. No "miszcz"
Biedna Justyna została zjechana na twitterze za ten wywiad.
Tu jest fajny komentarz, z którego można wyciągnąć różne wnioski n/t naszego trenera.
https://youtu.be/IzjW9ZV3J80
Statystyki Wisły na wykresach: https://www.canva.com/design/DAGtt9A...Id=hc3c6977d12

Cele Wisły na sezon 2026/27
Na razie świętowanie awansu
Odpowiedz cytując