Wyświetl pojedynczy post
Booze1988
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 07.05.2021, 18:22
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Różnic jest taka, że aktualny trener poza głaskaniem się po fiutach jak by tego chcieli kopacze, zwyczajnie ich op...ala jak na to zasłużą. Nie gryzie się w język na konferencjach, wywala ze składu za opieprzanie itd. I dlatego jest bee.

Nie ma się im co dziwić leniwe płaczki i tyle...

Jest się natomiast co dziwić reakcji zarządu, który jak Kuba w chłopach obcina sobie nogę siekierą na żywca tą medialną nagonką bez reakcji...
Wszystko fajnie, przyklasnąłbym Hyballi, gdyby za tym szły wyniki. Wyników nie ma, więc znaczy to, że jego strategia zachowania jest nieskuteczna. W Tottenhamie wywalono Mourinho, mimo tego, że prawie każdy klub chciałby mieć takiego gością u sterów. Dlatego właśnie, że jego zarządzanie zespołem okazało się nieskuteczne i nie było widoków, że to się zmieni. Podobnie jest z Hyballą.
Zadam zatem pytanie wszystkim hyballistom na tym forum. Czy naprawdę wierzycie w to, że Hyballa jest tym gościem, który jest w stanie wyciągnąć Wisłę z kryzysu sportowego, w którym się znajduje? Jeżeli nie, to nie widzę sensu, by spierać się o to, czy ma zostać.
Odpowiedz cytując