Kurz napisał(a):

|
Ogólnie nacisk na stronę fizyczną to jedyna droga, którą Wisła mogła podążyć z tak słabą kadrą (żeby jak najbardziej zniwelować różnice motoryczne).
|
To byłaby bardzo dobra droga, tyle że... efekty tego podejścia będą widoczne w odniesieniu do poszczególnych piłkarzy po pół roku, u niektórych po roku, konsekwentnej pracy.
Teraz pytanie za sto punktów: czy ktoś uwzględnił to, że w międzyczasie w ten czy inny sposób z kadry wyleci kilkunastu zawodników?
