|
Za Hybalę tylko Żuraw. Potrzebują trenera cipcioka który wystawi kogo mu Zarząd każe. Kubę bo legenda, Wachowiaka bo pół bańki za niego dali, podczas gdy reszta klubów e-klasy się w czoło pukała jak im przedstawiano takie warunki...
Słowem - trenera który się podporządkuje tym amatorom. Wyników i tak z tymi leszczami których sprowadzają nie będzie, a Żuraw wpisze sobie w CV s.......enie z hukiem z ligii. Z Lechem się nie udało, ale tutaj to inna historia.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
|