Wyświetl pojedynczy post
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1159
Stary 28.04.2021, 23:52
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
Wreszcie ktoś to zauważył, do tej pory jedyne co można było przeczytać, to albo trener wuefista albo piłkarze lenie bez ambicji.

Zawodnicy trenują od kilku miesięcy bardzo ciężko, w przerwie na reprezentację jeszcze im śrubę dokręcono. To pewnie ma procentować w przyszłości, mają wyjść właśnie na ten wyższy poziom przygotowania fizycznego. Jak jednak już wspomniano, pojawiać się też będą w międzyczasie kryzysy. Słaba dyspozycja naszych zawodników nie musi od razu oznaczać braku ambicji, gry przeciw trenerowi (a takich głosów sporo), to po prostu skutek uboczny.
Kibice Triu wiele wybaczą. Jeśli ktoś wyjdzie i powie tak jak ty (zakładając, że nie spadniemy) to kibice wybaczą.
Gorzej jeśli są jakieś kwasy trener-zarząd. Ale jak mniemam to tego się nie dowiemy.
Statystyki Wisły na wykresach: https://www.canva.com/design/DAGtt9A...Id=hc3c6977d12

Cele Wisły na sezon 2026/27
Na razie świętowanie awansu
Odpowiedz cytując