serek.c2 napisał(a):

Wreszcie ktoś to zauważył, do tej pory jedyne co można było przeczytać, to albo trener wuefista albo piłkarze lenie bez ambicji.
Zawodnicy trenują od kilku miesięcy bardzo ciężko, w przerwie na reprezentację jeszcze im śrubę dokręcono. To pewnie ma procentować w przyszłości, mają wyjść właśnie na ten wyższy poziom przygotowania fizycznego. Jak jednak już wspomniano, pojawiać się też będą w międzyczasie kryzysy. Słaba dyspozycja naszych zawodników nie musi od razu oznaczać braku ambicji, gry przeciw trenerowi (a takich głosów sporo), to po prostu skutek uboczny.
|
Kibice Triu wiele wybaczą. Jeśli ktoś wyjdzie i powie tak jak ty (zakładając, że nie spadniemy) to kibice wybaczą.
Gorzej jeśli są jakieś kwasy trener-zarząd. Ale jak mniemam to tego się nie dowiemy.