Wyświetl pojedynczy post
!!IRIVER!!
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1118
Stary 28.04.2021, 09:07
pepe72 napisał(a):Wyświetl post
Rozpisałem w statystycznym wszystkie przypadki, kiedy nie spadamy.
Nie ma co panikować (jeszcze).
https://wislakrakow.com/forum/showpo...postcount=2061
Przy równej liczbie punktów Wisły, Cracovii i Płocka (gdyby Stal i Podbeskidzie punktowały jak szalone) - spada Płock.

Mała tabelka między piątką zainteresowanych:
Wisła 14 pkt
Cracovia 11 pkt
Płock 8 pkt (1 mecz do rozegrania z PBB)
PBB 8 pkt (1 mecz do rozegrania z Płockiem)
Stal 7 pkt

Generalnie, gorszy bilans bezpośrednich meczów mamy tylko z Wisłą Płock. Przy równej liczbie pkt z większą grupą drużyn - zawsze zostajemy w lidze.

Co ciekawe w drabince Wisła-PBB-Cracovia... najsłabsza jest Cracovia mimo braku porażki z Wisłą i PBB.

Ja jednak wolałbym byśmy zdobyli o ten 1 punkt więcej od konkurencji.

Logika ekstraklasy logiką ekstraklasy, ale trzeba wziąc pod uwagę, że do tej pory Podbeskidzie nie wygrało na wyjazdach - a ma do rozegrania dwa mecze w delegacji. To dlatego oni są głównym kandydatem do spadku wg mnie.
Ostatnio edytowane przez !!IRIVER!! : 28.04.2021 o godz. 09:09.
Odpowiedz cytując