Wyświetl pojedynczy post
pawlozm
Senior Member
 
 
Od: 02.2017
Skąd: R22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1115
Stary 28.04.2021, 07:07
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
Wreszcie ktoś to zauważył, do tej pory jedyne co można było przeczytać, to albo trener wuefista albo piłkarze lenie bez ambicji.

Zawodnicy trenują od kilku miesięcy bardzo ciężko, w przerwie na reprezentację jeszcze im śrubę dokręcono. To pewnie ma procentować w przyszłości, mają wyjść właśnie na ten wyższy poziom przygotowania fizycznego. Jak jednak już wspomniano, pojawiać się też będą w międzyczasie kryzysy. Słaba dyspozycja naszych zawodników nie musi od razu oznaczać braku ambicji, gry przeciw trenerowi (a takich głosów sporo), to po prostu skutek uboczny.



Zarzucasz komuś gdybanie, a sam gdybasz. Temat znam i sugerowałbym się w swoich ocenach wstrzymać.
Przecież wyraźnie napisałem TO JEST GDYBANIE. Napisałem to po pytaniu skąd wiadomo, że Hyballa w taki czy inny sposób obraził kogoś, a może to piłkarz przesadza? To wszystko gdybanie.
Odpowiedz cytując