Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1110
Stary 27.04.2021, 21:28
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post

Zawodnicy trenują od kilku miesięcy bardzo ciężko, w przerwie na reprezentację jeszcze im śrubę dokręcono. To pewnie ma procentować w przyszłości, mają wyjść właśnie na ten wyższy poziom przygotowania fizycznego. Jak jednak już wspomniano, pojawiać się też będą w międzyczasie kryzysy. Słaba dyspozycja naszych zawodników nie musi od razu oznaczać braku ambicji, gry przeciw trenerowi (a takich głosów sporo), to po prostu skutek uboczny.
Tylko skąd się biorą te biadolenia, skargi do mediów itd.itp.? Ewidentnie jest część zespołu która nie ma zamiaru zapieprzać w imię ewentualnych korzyści w przyszłości. I trudno tego nie dostrzegać. A jak wiadomo łyżka dziegciu potrafi zepsuć beczkę miodu. Stad rozbieżności w ocenie przyczyn "kryzysu". Są tacy którzy uważają że to efekt przetrenowania, czy jak kto woli zmęczenia. Ja natomiast uważam, że niektórych brzemiennych w skutki dla całego zespołu, zachowań na boisku nie sposób wytłumaczyć kwestiami motorycznymi.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując