Ogryzek napisał(a):

|
Po pieniądze. Mimo wszystko Warta to nawet przy nas biedak. Tym bardziej godny podziwu ich wynik. Może jeszcze trenera byśmy wzięli? Owszem mniejszy showmen od naszego obecnego, ale nie wiem czy jednak nie lepszy. Na pewno tańszy.
|
Czy w każdym temacie musisz wrzucać Wartę i Tworka?
Kompletnie pomijasz fakt, że Tworek pracuje w Warcie od lipca 2019. My w tym samym okresie przerabiamy trzeciego trenera. Może jednak dać spokojnie popracować.
Ktoś wrzucił na Twitterze, że poza eLką, która ma duże możliwości i oże pozwolić sobie na zmiany trenerów, wszystkie kluby TOP 8 mają trenerów ze stażem ok 2 lata w danym klubie.
Spójrz na Stal (3 trenerów) i Podbeskidzie (2). Czy te zmiany im pomogły?
Zobaczymy, jak Tworkowi pójdzie w przyszłym sezonie.
W Premier League w poprzednim sezonie rewelacją było Sheffield. W tym są pierwszymi spadkowiczami. Podejrzewam, że podobnie będzie z Wartą.