Wyświetl pojedynczy post
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#547
Stary 25.04.2021, 20:36
PhantomRanger napisał(a):Wyświetl post
Ciekawe, bo jeszcze 2 miesiące temu sytuacja była o 180 stopni odwrotna i teksty, że gdyby nie żalosne sędziowanie z Gliwicami czy ze Śląskiem [na owe czasy bylibyśmy na 4 miejscu]. Widocznie puchary się niektórym zamarzyły. Trzeźwo myślący ludzie widzieli, że nic z tego nie będzie to byli minusowani [ wisla portal] bądź wyśmiewani na tym forum. Ludzie my z tego szamba nie wygrzebiemy się i w następne 2 lata, więc zapomnijcie o jakichkolwiek pucharach. Przez najbliższe 2 lata naszym celem będzie utrzymanie się w ekstraklasie.
Bez napadziora będzie to trudne
Statystyki Wisły na wykresach: https://www.canva.com/design/DAGtt9A...Id=hc3c6977d12

Cele Wisły na sezon 2026/27
Na razie świętowanie awansu
Odpowiedz cytując