Wojtas napisał(a):

Zbierzesz to co zasiejesz.
Jak mozna bylo grać taką pyte od meczu w Bielsku?Zeby nie strzelic gola z akcji od 5 meczów?Zeby rywal gral sobie co chcial,jak chcial a my tylko slodko pieprzymy o walce i bieganiu.
Zeby ta gra wygladała jak jakcys człapiący paralitycy udają ze im sie coś chce? Jak walczy i strzela gole Stal i Podbeskdzie?
A moze im sie niechce,moze nie zaslugujemy na Ekstraklase,bo gramy najgorzej w lidze?Bo panienki sa sfochowane,i mają okres? a kogo to obchodzi liczy sie dobro klubu tylko i wylacznie.
Takie mocne i twarde pytania nalezy postawic Hybali i kazdemu zawodnikowi,bo z tego ich slodkiego pier.dolenia nie dosc ze nie ma zadnych wniosków i wyników ,to caly czas musimy sie martwic zeby nie zleciec z ligi majac za rywali tuzow z Mielca i Bielska.Dramat.
P.SCiekaw jestem naszego miejsca w tabeli gdyby nie wygrane fuksem ze Stala i Płockiem.
|
Ciekawe, bo jeszcze 2 miesiące temu sytuacja była o 180 stopni odwrotna i teksty, że gdyby nie żalosne sędziowanie z Gliwicami czy ze Śląskiem [na owe czasy bylibyśmy na 4 miejscu]. Widocznie puchary się niektórym zamarzyły. Trzeźwo myślący ludzie widzieli, że nic z tego nie będzie to byli minusowani [ wisla portal] bądź wyśmiewani na tym forum. Ludzie my z tego szamba nie wygrzebiemy się i w następne 2 lata, więc zapomnijcie o jakichkolwiek pucharach. Przez najbliższe 2 lata naszym celem będzie utrzymanie się w ekstraklasie.