Wyświetl pojedynczy post
Dive Pirate
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Central Visayas

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1045
Stary 24.04.2021, 11:59
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Podpisuję się w 100%

Podobne nastroje miałem, kiedy klub zwolnił Petrescu.
Ja tez się podpisuję w 100% (też miałem podobną rozkminkę przy Danie)

Wyobraźcie sobie ten schemat w jakiejś firmie lub korpo, ogon nie może wymachiwać psem.

Tutaj tekst do zarządu, wzięliście ambitnego trenera więc mam nadzieję że nie odpuścicie teraz, jeśli komuś się nie chce pracować albo ma z tym problem, sajo ...king nara. Za te piniodzę znajdziecie lepszych / bardziej głodnych.
Odpowiedz cytując