FraMat napisał(a):

Podpisuję się w 100%
Podobne nastroje miałem, kiedy klub zwolnił Petrescu.
|
Ja tez się podpisuję w 100% (też miałem podobną rozkminkę przy Danie)
Wyobraźcie sobie ten schemat w jakiejś firmie lub korpo, ogon nie może wymachiwać psem.
Tutaj tekst do zarządu, wzięliście ambitnego trenera więc mam nadzieję że nie odpuścicie teraz, jeśli komuś się nie chce pracować albo ma z tym problem, sajo ...king nara. Za te piniodzę znajdziecie lepszych / bardziej głodnych.