Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1043
Stary 24.04.2021, 11:34
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
I co najważniejsze i najgorsze...
Podpisuję się w 100%

Podobne nastroje miałem, kiedy klub zwolnił Petrescu.
Nie twierdzę, że był najlepszym trenerem na świecie, ale chciał wprowadzić to wszystko, o czym wyżej pisze Jaroo1.
Trafił na taki sam opór, a ja już wtedy, po zwolnieniu wiedziałem, że Wisła idzie w złym kierunku - niechlujstwa, nonszalancji, olewactwa, sprawdzania czy kasa się zgadza.
Wtedy byli jednak piłkarze, którzy, jak trzeba było i wujek Cupiał im uległ, mogli z palcem w d... grać o mistrzostwo.
Dzisiaj nie mamy takiego komfortu.

Jeśli zarząd pożegna Hyballę a w jego miejsce wybierze kogoś bez ambicji będzie to znak do zapoznawania się terminarzem I ligi, a kto wie, może i niższych.

Jeśli zarząd pozostawi Hyballe, lub pożegna Hyballę a w jego miejsce wybierze kogoś z podobnymi ambicjami będę spokojny.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując