Kurz napisał(a):

|
A ja myślę, że chodzi o najprostszą rzecz pod słońcem. Drużyna piłkarska jest jak orkiestra. Jeśli kilku piłkarzy "fałszuje" nie będzie dobrego wykonu. Wisła sprzed roku była inną i lepszą drużyną i mimo wszystko zajęła 13 miejsce. Grał w niej chociażby czasami Basha czy Błaszczykowski, a także Brozio czy Turgemann. Nie mamy teraz żadnego piłkarza na tym poziomie (nie liczę 2 panów na B, bo ich praktycznie nie ma). I wszystko jasne.
|
Brozio skończył praktycznie grać po meczu w Płocku a Turgeman po Lubinie. Gdyby któryś z nich pograł cały sezon myślę że spokojnie bylibyśmy w 8.