Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27128
Stary 19.04.2021, 22:25
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
Niestety wraz z odejściem Głowy i Brożka już chyba tę tożsamość straciliśmy. Trzeba ją budować na nowo, oby nie na "Medvedach"...
Zarówno Glowa jak i Brozio zasłużyli na odejście w chwale i kiedyś to musiało nastąpić.

Tożsamość tracimy i jedyne co nam pozostaje to zbudować paru młodych chłopaczków, którzy kiedyś do nas wrócą po fajnej karierze zagranicznej.
Odpowiedz cytując