serek.c2 napisał(a):

|
Niestety wraz z odejściem Głowy i Brożka już chyba tę tożsamość straciliśmy. Trzeba ją budować na nowo, oby nie na "Medvedach"...
|
Zarówno Glowa jak i Brozio zasłużyli na odejście w chwale i kiedyś to musiało nastąpić.
Tożsamość tracimy i jedyne co nam pozostaje to zbudować paru młodych chłopaczków, którzy kiedyś do nas wrócą po fajnej karierze zagranicznej.