Wyświetl pojedynczy post
Harcownik
Senior Member
 
 
Od: 08.2017
Skąd: Ex- Strefa szybkich Adidasów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#93
Stary 18.04.2021, 07:24
(cytat z tematu o meczu z Podbedskidziem)

Tantal napisał(a):Wyświetl post
W ogóle przegramy gładko 0:3 a na końcu meczu po raz pierwszy siądziemy kondycyjnie. W 88 minucie Hyballa będzie chciał zdjąć z boiska Starzyńskiego, na co ten odpowie "a kim ty k... jesteś pedale?!?" i rozpocznie się mordobicie na naszej ławce rezerwowych. Spowoduje to totalny mentalny rozpad drużyny, tak, że do końca sezonu przegramy już wszystkie mecze i spadniemy z ligi.


A tak na serio to przydałoby się znowu zapunktować i przeskoczyć kolejne 2-3 drużyny w tabeli. Choćby wyszarpanym z gardła farfoclem po 3 rykoszetach wduszonym w 93 minucie.

Róbcie tak dalej...

Teraz jedyne o czym możemy marzyć to już tylko epicka wygrana w wielkim meczu o utrzymanie z ickami.


Odpowiadając parafrazą znanego dialogu na cytat powyżej:

- Proszę, a taki profesor Tantal (Dąb-Rozwadowski), czekaj gdzie ja to miałem cholera... O! Czekaj, proszę. Napisał o nas miesiąc temu. Napisał, że teraz pękną (przegramy gładko) z kolei na zachodzie...

- Bielsko...

- No właśnie, a echo odpowie z południa i z północy (przegramy już wszystkie mecze)... no i tak dalej i tak dalej (kwasy na linii Sadlok-Radakovic, totalny mentalny rozpad drużyny)... proszę. Miesiąc temu zapowiadał. Zawołaj Franza/Leszka/Jurka.
Mimo słabej gry pewni siebie i jazda bo my jesteśmy Wisła Kraków i mamy rozpierdalać. W imię Boże ciąć frajerów równo z trawą. A po meczach chodzić na kremówki.
Naszym motto: Panowie, kiełbachy do góry, rąbiemy ich w kakao! Siekać frajerów, do piachu z nimi! Wślizg, wślizg, wślizg!
Odpowiedz cytując