|
Savic koncowke meczu z Gornikiem gral na skrzydle. Wiec chomiku bierz pod uwage trojka Mawutor-Plewka-Zhukov na srodku i Savic z lewej.
Drozd,
sam sobie odpowiedziales co trzeba bylo robic. Zmieniac strone, grac szybciej pilka, na jeden kontakt, na wybieg, na wolne pole itd. Tego nie robilismy z przyczyn o ktorych ja napisalem wczesniej. Tyle w temacie.
Sedziowanie bedzie rozne. Raz czasem cos dla nas, raz przeciwko nam, ok, czesciej przeciwko nam. Ale to nic nowego i nie jest powodem Hyballa.
Wiec nie tworzmy jakiejs atmosfery spisku. Trzeba sie skupic na sobie. Doskonalic schematy rozegrania i zachowan. Ale o czym my mowimy. Ile tych spotkan rozegral Hyballa 7? 8? Przeciez ta druzyna dopiero zlapala podstawy zalozen taktycznych, do tego bylo sporo kontuzji/pauz i ciezko wprowadzac cos wiecej kiedy musisz rotowac skladem i grac zawodnikami, ktorzy nie do konca ogarniaja system gry a co dopiero jeszcze im dokladac kolejne puzle.
A do tego rywale znalezli swoje rozwiazania na nasz pomysl na gre. Wszystko przyjdzie, ale z czasem.
|