Wyświetl pojedynczy post
piotek
Senior Member
 
Od: 06.2009
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#109
Stary 07.03.2021, 11:03
Przecież w statystyce fauli wyglądaliśmy niemal tak samo jak Górnik (chyba nawet 2 faule więcej z naszej strony), a sędzia imho był dosyć konsekwentny w obie strony. Rozumiałbym pretensje do sędziego w meczu z Płockiem, gdzie część ich zawodników zebrało po 3-4 faule i przewinienia w środkowej strefie boiska były ewidentnie poleceniem taktycznym, ale nie tutaj.

Zagraliśmy słaby mecz, taki trochę... Skowronkowy.
Odpowiedz cytując