Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#132
Stary 22.02.2021, 20:27
skarabeus napisał(a):Wyświetl post
Nie jesli. To juz oficjalne informacje. Jak dlugo bedzie trwac kuracja zalezy od reakcji na reakcji na rehabilitacje.



Takze na ten moment obrona bedzie wygladac tak:

Burliga, Sadlok, Frydrych, Szot/Szota


Muwator mam wrazenie ze raczej DPS z Plewka a przed nich Zhukov, ktory dostanie wiecej zadan ofensywnych o ile Muwator gotowy do gry.
Murator w 2020 roku jakieś 70% spotkań rozegrał na srodku obrony więc wg mnie tak będzie ustawiony. Tym bardziej po stracie Mehremicia. Kogoś trzeba mianować do 2 składu i zgrywać obronę.

Szote pewnie większość by tam widziała, ale ewidentnie nie wpadł w oko Hyballi. Podobnie jak Hoyo. Obaj będą grać z przymusu.

Jeśli Murator nie odpali to pewnie powrót do wariantu z Sadlokiem.w środku i Burliga na lewej.
Odpowiedz cytując