skarabeus napisał(a):

Nie jesli. To juz oficjalne informacje. Jak dlugo bedzie trwac kuracja zalezy od reakcji na reakcji na rehabilitacje.
Takze na ten moment obrona bedzie wygladac tak:
Burliga, Sadlok, Frydrych, Szot/Szota
Muwator mam wrazenie ze raczej DPS z Plewka a przed nich Zhukov, ktory dostanie wiecej zadan ofensywnych o ile Muwator gotowy do gry.
|
Murator w 2020 roku jakieś 70% spotkań rozegrał na srodku obrony więc wg mnie tak będzie ustawiony. Tym bardziej po stracie Mehremicia. Kogoś trzeba mianować do 2 składu i zgrywać obronę.
Szote pewnie większość by tam widziała, ale ewidentnie nie wpadł w oko Hyballi. Podobnie jak Hoyo. Obaj będą grać z przymusu.
Jeśli Murator nie odpali to pewnie powrót do wariantu z Sadlokiem.w środku i Burliga na lewej.