Wyświetl pojedynczy post
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member
 
 
Od: 11.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#106
Stary 20.02.2021, 13:29
Elendil napisał(a):Wyświetl post
W sumie fajnie się ten mecz oglądało (przynajmniej jak na polską ligę, oczywiście). Oba zespoły dobrze poukładane i jeżdżące na tyłkach, a nie jakieś zwykłe dreptanie i wrzutki jak balony.

Pogoń miała więcej z gry, jej akcje bardziej się zazębiały, jednak dochodzili do pola karnego i dalej nie bardzo wiedzieli, co robić - także słowa uznania dla naszej defensywy. Chyba jedyna faktycznie groźna sytuacja dla nich (poza wolnym z okolic pola karnego), to strzał Kucharczyka z ok. 10 metrów... prosto w nogę Szota.
My za to mieliśmy więcej od nich klarownych sytuacji, więc równie dobrze mogliśmy wygrać i 4:1. Tutaj słowa uznania dla bramkarza Pogoni.


Teraz Płock i jak znów nam Uryga strzeli, to sie zdenerwuje
w noge Szoty

prosilem zeby w przypadku tych 2 panów dodawać imiona , bo teraz nie wiadomo czy Elendil nie umie odmieniać , czy nie wie kto biega po boisku (tertium non datur)
Odpowiedz cytując