Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#103
Stary 14.02.2021, 15:39
pepe72 napisał(a):Wyświetl post
I tak można ciągnąć do pierwszego gwizdka.
Miałem Cie za poważniejszego. Gdyby nie kretyńskie zagranie Lisa nie byłoby rogu, proste. I cała drużyna nie biegłaby pod swoją bramkę z pod bramki przeciwnika bo tam większość była kiedy mieliśmy piłkę. Nie ma o czym dyskutować...
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując