pepe72 napisał(a):

I tak można ciągnąć do pierwszego gwizdka.
|
Miałem Cie za poważniejszego. Gdyby nie kretyńskie zagranie Lisa nie byłoby rogu, proste. I cała drużyna nie biegłaby pod swoją bramkę z pod bramki przeciwnika bo tam większość była kiedy mieliśmy piłkę. Nie ma o czym dyskutować...