skarabeus napisał(a):

Jak widac sa jeszcze na tym swiecie regiony swiata, gdzie ludzie sie prawdziwie wolni
A powaznie. Kazdy kto drwi z roli Iwana nie ma pojecia o czym pisze. To jest skarbnica wiedzy o pilce, wprawne oko obserwatora, ktory szybko potrafi oddzielic ziarno od plew. Nawwet jesli ma to byc biurkowa praca, to juz zrobi pierwsza selekcje i skauci jezdzacy na mecze nie beda marnowac czasu na ogladanie zawodnikow nie bedacych wystarczajacy arakcyjni dla nas.
|
Ajwen uchodzi za eksperta od pierwszej ligi. Zgaduje, że nie będzie tak, że tylko biureczko i nigdy w teren, bo tacy ludzie po prostu chcą jeździć czasami na mecze.