Arkadiusz.Czerepach napisał(a):

z innej beczki : ma ktos koszulke retro ?
jak wyglada rozmiarówka , czy materiał jest elastyczny ?
ma ktos Ske ? na ile to w pasie ?
|
Materiał elastyczny, ale rozmiarówka jest zaniżona moim zdaniem, przynajmniej ściągacze robią w tym "krecią" robotę.