Karherop napisał(a):

Savic, Yeboah, Forbes, Frydrych, Mehremic, Plewka (powrót), Starzyński - in plus
Abramowicz, Beqiraj - in minus
70-80% trafionych transferów to nie jest zła statystyka.
|
Savic i Yeboah to trochę przypominają mi Wojtkowskiego: widać duże umiejętności, jednak póki co szału nie robią.
Forbes - dolaczyl do klubu, żeby załatać pozycję napastnika, wiec ciężko mówić o nim w kontekście okna transferowego.
Frydrych - wszedł z buta do ligi, jednak ostatnio nie było już tak kolorowo, imo jeszcze za wcześnie by mówić ze jest to transfer na plus
Adi - jego CV wskazuje ze prawdopodobnie przyszedł jako bonus do Fatosa. Owszem u nas póki co w miarę się broni, jednak ciężko powiedzieć że był element szerszej strategii, bardziej trafił się nam jak ślepej kurze ziarno.
Plewka wrócił z wypożyczenia, na którym jakoś bardzo się nie wyróżniał a nas odpalił: tez mam wrażenie że tu raczej nam się udało.
Starzyński póki co wiadomo ze jest to bardzo młody zawodnik z potencjałem, zobaczymy co z niego będzie.