Wyświetl pojedynczy post
doktor granat
Senior Member
 
Od: 12.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#87404
Stary 05.02.2021, 19:18
skarabeus napisał(a):Wyświetl post

Obaj i tak odeszliby latem i tak. Klub zaoszczedzi kilkaset tysiecy zlotych na ich wyplatach, a moze dzieki temu ktos jeszcze niedlugo przyjdzie. Choc zakladam, ze pozbycie sie ich z kontraktow umozliwilo pozyskanie Wachowiaka.
A oni już dokądś odeszli czy tylko odsunięto ich od składu i Wisła nadal płaci im kontrakty tyle że za za nic? Wejściówek i tak prawie nie dostawali jak grali tyle co nic.
Jak nie znajdziemy łosia, który da im dłuższy kontrakt na podobne pieniądze jak u nas to będziemy grzecznie przez 6 m-cy (do końca czerwca?) płacić po kilkadziesiąt tys. dwóm grajkom, który wystawiliśmy na aut.
@dziki
Przyszły sezon o pietruszkę? Jesteśmy dziś 2 pkt nad ostatnią drużyną.. indyk myślał o niedzieli... oby nie.
Ostatnio edytowane przez doktor granat : 05.02.2021 o godz. 19:24.
Odpowiedz cytując