Ogryzek napisał(a):

Tak pewnie będzie - ale kluczowe jest:
1. Kiedy te kwasy będą? W następnym sezonie?
2. Czy do tego czasu zdążymy coś ugrać w lidze
A na razie czekamy na start ligi.
|
Jakoś zawodnicy chcą wracać do pracy z Hyballa, czego dowód mamy w postaci ostatniego transferu.
Jak przyjdą wyniki (a przyjdą) to żadnego buntu nie będzie.
Jak był Smuda to było to samo, dociskal piłkarzy na maksa a i tak mu już nie tak mocna piłkarsko Wisła wycisnęła po rundzie jesiennej 3 miejsce. Potem standardowo przychodził kryzys związany z kontuzjami/zmęczeniem materiału który przychodzi zawsze.
Najpierw niech coś ta grupa osiągnie, a później wznieca bunty.