Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#87332
Stary 27.01.2021, 14:09
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Tak pewnie będzie - ale kluczowe jest:

1. Kiedy te kwasy będą? W następnym sezonie?
2. Czy do tego czasu zdążymy coś ugrać w lidze

A na razie czekamy na start ligi.
Jakoś zawodnicy chcą wracać do pracy z Hyballa, czego dowód mamy w postaci ostatniego transferu.

Jak przyjdą wyniki (a przyjdą) to żadnego buntu nie będzie.

Jak był Smuda to było to samo, dociskal piłkarzy na maksa a i tak mu już nie tak mocna piłkarsko Wisła wycisnęła po rundzie jesiennej 3 miejsce. Potem standardowo przychodził kryzys związany z kontuzjami/zmęczeniem materiału który przychodzi zawsze.

Najpierw niech coś ta grupa osiągnie, a później wznieca bunty.
Odpowiedz cytując