Armin napisał(a):

|
Jak nowy trener ich tak będzie cisnął na treningach to zaraz się szatnia zbuntuje i będzie po trenerze. Już paru takich z Ekstraklasy szybko wyleciało.
|
Tak pewnie będzie - ale kluczowe jest:
1. Kiedy te kwasy będą? W następnym sezonie?
2. Czy do tego czasu zdążymy coś ugrać w lidze
A na razie czekamy na start ligi.