|
bardzo dobry ruch z tym Sobolem. Nie spodziewałem się że możemy wyrwać młodego grajka z Lecha który w tym sezonie kilka razy juz wszedł z ławki i nieźle wyglądał.
Klemenza bardzo lubiłem, miał gość serducho, no ale suma sumarum miał sporo średnich meczów, żeby nie napisać słabych i chyba po prostu pewnego poziomu nie przeskoczy.
BTW
Ogryzek parówo jak możesz do kogokolwiek mieć pretensje o obrażanie naszych pilkarzy czy pracowników? Zapomniałeś już jakich inwektywow używałeś w kierunku Stolarczyka? Hipokryzja level hard. Jesteś lepszy niż Najman.
Oczywiście pisanie o Urydze w ten sposób mega słabe i żałosne..
Ostatnio edytowane przez Gunner1906 : 22.01.2021 o godz. 19:58.
|